Podnośniki meblowe GTV - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Podnośniki meblowe GTV

GTV jest międzynarodową firmą, działającą na wielu rynkach światowych, m.in. w Anglii, Rosji, Hiszpanii, Danii, Chorwacji, a nawet w Syrii i Nowej Zelandii. Specjalizujemy się w sprzedaży akcesoriów meblowych. Są to np. zawiasy, prowadnice, wieszaki, nóżki meblowe, zamki, listwy, mocowania do rur, podnośniki meblowe i inne. Szczególnie polecamy nowoczesne, stabilne różnego typu podnośniki meblowe (gazowe, hydrauliczne, mechaniczne, podnośniki do mikrofali, drzwi łamanych). Nasze najwyższej jakości produkty gwarantują długie i bezproblemowe użytkowanie. Zapraszamy do obejrzenia bogatego portfolio Firmy GTV.

Dodano: 2013-01-06

brak zdjęcia