Płyny eksploatacyjne w najlepszym wydaniu. - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Płyny eksploatacyjne w najlepszym wydaniu.

Firma Specol zajmuje się sprzedażą i dystrybucją płynów eksploatacyjnych a w szczególności smarów i olejów. Dociera ze swoją ofertą do osób zajmujących się w sposób profesjonalny eksploatacją urządzeń, w których niezbędne są wyżej wymienione płyny. Oleje do pił łańcuchowych proponowane przez firmę spełniają najwyższe wymogi i w znaczący sposób wydłużają żywotność sprzętu. Oleje te zyskały uznanie wśród osób, które na co dzień zajmują się hurtową i profesjonalną wycinką drzew. Oleje do pił łańcuchowych odgrywają kluczową rolę w procesie zabezpieczenia piły przed zbyt szybkim wyeksploatowaniem. Z pewnością warte są swojej ceny.

Dodano: 2022-06-02

http://www.specol.com.pl/produkty/oleje-nasze-produkty/specjalistyczne/oleje-do-pil-lancuchowych/