Ochrona ppoż konstrukcji - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Ochrona ppoż konstrukcji

Wykonywanie ochrony ppoż. dla serwerowni, zabezpieczenie ogniochronne konstrukcji stalowych i wiele innych podobnych instalacji przeciwpożarowych można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Dostarczamy oraz wykonujemy montaż i serwis markowych systemów, które są doceniane wśród klientów na całym świecie. Popularne zabezpieczenie ogniochronne konstrukcji stalowych to przede wszystkim klasyczny system tryskaczy, który jest bardzo niezawodny i gwarantuje sprawne działanie. Na naszej stronie internetowej można znaleźć wszystkie niezbędne informacje o parametrach naszych systemów przeciwpożarowych.

Dodano: 2020-06-16

https://www.gwsprinkler.pl/produkty/modernizacja/