Obliczanie podatku u źródła - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Obliczanie podatku u źródła

Podatek u źródła to nic innego, jak podatek używany podczas sprzedaży lub zakupu dóbr z krajów, w których istnieje inna rezydencja podatkowa. Jeżeli więc dokonujesz zakupu towarów od zagranicznych podmiotów niezbędne będzie obliczenie, takiego faktu jak podatek u źródła. To on pozwoli Ci spać spokojnie bez kontrol i niepotrzebnych problemów, jakie można napotkać nie obliczając tego podatku, jak należy. Oczywiście do jego obliczenia niezbędna jest fachowa wiedza, a taką posiadają pracownicy kancelarii A-RT. Firma od wielu lat specjalizuje się w pomocy podczas problemów prawnych i podatkowych firmom i przedsiębiorstwom. Możesz być pewny, że wybierając tę kancelarię wybierasz mądrze i dobrze. Z pewnością firma pomoże ci sprostać wyzwaniom tego rodzaju podatku. Zostanie on odpowiednio obliczony i przekazany tobie do wiadomości. A wszystko to w bardzo korzystnej cenie bez zbędnych formalności i niepotrzebnych kosztów. Oferta skierowana jest do praktycznie wszystkich handlujących z zagranicznymi podmiotami.

Dodano: 2019-04-12

brak zdjęcia