Niezawodne termopary! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Niezawodne termopary!

CZACH Pomiar to wieloletnia firma z tradycja, która od ponad 50-ciu lat lat związana jest z aparaturą kontrolno - pomiarową. Nasz produkcja to przede wszystkim czujniki temperatury rezystancyjne i termoelektryczne w różnych typach i odmianach. Bardzo dobrym zbytem są wysokiej jakości termopary. Charakteryzują się one dużą dokładnością. Ponadto mają prostą budowę i są w pełni niezawodne. Termopary świetnie sprawdzają się w różnych warunkach. Otrzymane liczne certyfikaty i wyróżnienia, potwierdzają nie tylko wysoką jakość produktów, ale usługi świadczone przez naszą Firmę na najwyższym poziomie.

Dodano: 2013-01-04

brak zdjęcia