Naklejki podłogowe DotMedia - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Naklejki podłogowe DotMedia

DotMedia to wyjątkowa dukania wielkoformatowa, która ma tobie do zaoferowania to, co dla nas najważniejsze, czyli terminowość oraz unikalne projekty. Produkcja materiałów POS pozwoliła nam na uznanie u wśród klientów z całego kraju. Jesteśmy wstanie zrealizować każdy projekt nawet ten najbardziej skomplikowany, bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. A to za sprawą ambitnego zespołu składającego się z młodych, odważnych i doświadczonych ludzi. Mamy Państwu do zaoferowania od obsługi kampanii reklamowych po realizacje produktów typowo reklamowych jak: naklejki podłogowe. I to właśnie naklejki podłogowe są nowością najczęściej u nas zamawianą.

Dodano: 2013-01-28

brak zdjęcia