LMB-odlewnia zaprasza! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

LMB-odlewnia zaprasza!

LMB-odlewnia działa na polskim rynku już 21 lat. Specjalizujemy się w produkcji włazów żeliwnych, włazów żeliwno - betonowych, pierścieni dystansowych, wpustów ściekowych, stopni kanałowych oraz skrzynek ulicznych. Wszystkie nasze wyroby są zgodne z normą PN-EN, co potwierdzają certyfikaty. Regularna analiza żeliwa, mas formierskich, oznaczenie klas betonu oraz przestrzeganie technologii sprawia, że nie mamy żadnych reklamacji oraz gwarantuje dobrą jakość odlewów. LMB - odlewnia zapewnia terminową realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, chcemy, aby nasze wyroby spełniały Państwa największe oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu.

Dodano: 2013-01-06

brak zdjęcia