Inkubatory do jaj oraz nowoczesne kurniki - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://inkubatory-fest.pl/

Firma Fest jest największym na polskim rynku przedsiębiorcą zajmującym się inkubacją rolniczą, proponującą przy tym hodowcom nowoczesne urządzenia, na przykład inkubatory do jaj. Są one podzielone na kilka serii - mini i midi. Maszyny z tej pierwszej serii mają jeden kosz klujnikowy i są w stanie pomieścić do pięćdziesięciu kurzych jaj oraz sto dziewięćdziesiąt jaj kuropatw i przepiórek. Inkubatory do jaj z najbardziej rozbudowanej serii Midi 4 mieszczą z kolei do dwustu kurzych jaj. Firma udziela na swoje urządzenia dwuletniej gwarancji i do każdego z nich dołącza przejrzystą instrukcję obsługi.

Dodano: 2017-02-17

inkubatory do jaj