F-gazy - szkolenie uczące, jak m.in. konserwować urządzenia chłodnicze - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

F-gazy - szkolenie uczące, jak m.in. konserwować urządzenia chłodnicze

F-gazy, czyli rodzaj szkolenia, który to tak naprawdę w głównej mierze skierowany jest do wszystkich tych osób, które to zajmują się bądź też chcą się w przyszłości zajmować konserwacją tudzież serwisowaniem tzw. stacjonarnych urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, czy też pomp ciepła. Sprawdzonym, a co ważniejsze doświadczonym ośrodkiem szkolenia, w którego bogatej, a zarazem dość zróżnicowanej ofercie można również znaleźć wspomniany wyżej rodzaj szkolenia, jakim to jest f-gazy, jest COCH znajdujący się w Krakowie. Oferowane przez wspomniany ośrodek szkolenia obejmują wszelkie niezbędne zagadnienia z danego zakresu, dzięki czemu każdy kursant może mieć pewność, że po ukończeniu danego szkolenia będzie odpowiednio przygotowany do wykonywania określonych czynności pracowniczych.

Dodano: 2018-07-27

brak zdjęcia