Cooltura - gdański klub z muzyką na żywo - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Cooltura - gdański klub z muzyką na żywo

Mało rzeczy wzbudza tyle emocji, co dobry koncert! Jest to świetna okazja, by nawiązać kontakt z artystami i innymi fanami oraz usłyszeć ulubione utwory w nowych aranżacjach. Jest to również bardzo dobry sposób, by poznać nową muzykę, ponieważ wiele zespołów właśnie na żywo pokazuje się ze swojej najlepszej, najbardziej energetycznej strony. Jeśli chcą Państwo przekonać się, jak wielką moc może mieć muzyka na żywo, Gdańsk jest jednym z najlepszych miejsc, by to zrobić! Gdański klub Cooltura gości bowiem wiele znanych zespołów grających alternatywną muzykę rockową i ambitny pop, co jest świetną okazją, by połączyć dobrą zabawę z poszerzaniem horyzontów muzycznych. Naprawdę nie ma to jak muzyka na żywo! Gdańsk świetnie się u nas przy niej bawi.

Dodano: 2017-03-29

brak zdjęcia