Aquamo dla wszystkich firm i klientów indywidualnych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://www.aquamo.com.pl/

Aquamo to firma, która współpracuje już od wielu lat z klientami indywidualnymi oraz z podmiotami gospodarczymi. Jeżeli chcecie zapewnić sobie wodę źródlaną, to koniecznie musicie zapoznać się z naszymi usługami. Wszystkim klientom zawsze zapewniamy przejrzyste warunki do współpracy. W naszej ofercie znaleźć można dystrybutor wody, który zawsze możecie ustawić w kącie Waszego biura lub też w kuchni Waszego domu. Taki dystrybutor wody jest bardzo łatwy w obsłudze, dlatego też małe dzieci mogą go ze spokojem obsługiwać, jeżeli tylko zapewnicie im dostęp do nich w przedszkolu lub też w szkołach.

Dodano: 2020-02-06

dystrybutor wody