Agencja Dudek niania - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Agencja Dudek niania

Z pełnym przekonaniem należy przyznać, że w obecnym świecie coraz część rodziców decyduje się na zatrudnienie osoby, jaką w istocie jest niania. Warszawa to nie tylko piękna stolica Polski, ale także miasto, w którym z całą pewnością nie brakuje wysoce wykwalifikowanych opiekunek do dzieci. Tymczasem godna najwyższego polecenia zdaje się być przede wszystkim Agencja Dudek, która zajmuje się ponadto organizacją różnego rodzaju imprez dla dzieci. Nie zwlekaj i już teraz zaproś do współpracy osobę, jaką jest uczciwa niania (Warszawa).

Dodano: 2013-01-23

brak zdjęcia