Serwery polskie - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Serwery polskie

Firma Kei, która działa na naszym rynku już od 2000 roku, należy do czołowych firm świadczących usługi hostingowe. To właśnie oni specjalizują się m. in. w hostingach, a ich zakres zainteresowań to serwery polskie. Posiadają własne centrum danych, a także kilka setek stron, które skorzystały już z ich usług. Ich bogata oferta handlowa - domeny, platformy, serwery dedykowane czy serwery polskie, sprawiły, że są największą konkurencją dla innych firm, które działają w bardzo podobnych obszarach.

Dodano: 2013-01-21

brak zdjęcia