Program do ochrony internetowych transakcji - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

Program do ochrony internetowych transakcji

Sieć internetowa jest obecnie wykorzystywana między innymi do przeprowadzania transakcji bankowych, jak też zakupów czy różnych zamówień. Użytkownicy wykonujący takie operacje są narażeni na działalność hakerów i innych przestępców, pragnących przechwycić hasła czy pieniądze z kont. Konieczne jest zatem stosowanie skutecznych programów ochronnych, chroniących przeglądanie stron i dokonywanie zakupów. Do często polecanych programów tego rodzaju zalicza się system Mcafee Internet Security 2017, skierowany do użytku prywatnego lub komercyjnego. System zabezpiecza komputery, jak też urządzenia mobilne - smartfony czy tablety. Mcafee Internet Security 2017 blokuje wirusy, złośliwe oprogramowanie, jak też szkodliwe wiadomości infekując komputery i spowalniające ich działanie. Usuwa też podejrzane maile, które mogą zawierać groźne wirusy. System eliminuje też spam, jeszcze zanim trafi od do skrzynki poczty elektronicznej. Chroni też prywatność i dane przechowywane w tak zwanej chmurze internetowej.

Dodano: 2017-02-28

brak zdjęcia