Zwiększ swoje kwalifikacje dzięki dodatkowym kursom - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Zwiększ swoje kwalifikacje dzięki dodatkowym kursom

Firma elpax, która jest ośrodkiem szkoleniowym przeprowadza kurs języka migowego Śląsk. Jest on potrzebny do bezproblemowego porozumiewania się z osobami niesłyszącymi. Dzięki takiemu szkoleniu, poszerzysz swoje kwalifikacje zawodowe orz zdobędziesz nowe umiejętności. Umiejętność porozumiewania się w języku migowym pomoże Tobie w znalezieniu także pracy, gdzie wstępuje kontakt z takimi osobami. Żyjemy w czasach gdzie nasze otoczenie jest coraz głośniejsze, przez co nasz słuch coraz bardziej się niszy, przez co coraz więcej osób niedosłyszy połowicznie bądź traci słuch. Serdecznie zapraszamy na kurs języka migowego (Śląsk).

Dodano: 2017-03-15

brak zdjęcia