Vistula zaprasza na socjologię - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Vistula zaprasza na socjologię

Uczelni Vistula od lat zdobywa wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych. Studia na naszej Uczelni to niepowtarzalna szansa nauki w międzynarodowym środowisku studentów z ponad 32 różnych krajów. Dzięki temu poznasz kulturę i tradycje swoich zagranicznych kolegów oraz dokształcisz język obcy. Oferujemy kilka kierunków studiów: Ekonomia, Filologia, Finanse i rachunkowość, Informatyka, Socjologia (Warszawa), Stosunki międzynarodowe i nie tylko. Wybierz dla siebie odpowiedni kierunek już teraz. My możemy Ci jedynie podpowiedzieć, że przyszłościowym kierunkiem jest Socjologia (Warszawa). Zdobędziesz umiejętności identyfikacji różnic kulturowych i skutecznej komunikacji w relacjach osobistych i biznesowych.

Dodano: 2012-10-22

brak zdjęcia