Szeroka oferta w zakresie nauki języka - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://www.languageabroad.com.pl/

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w organizacji profesjonalnych szkoleń językowych. Naszą specjalnością w ostatnim czasie są zagraniczne wyjazdy językowe. Dzięki współpracy z naszą firmą istnieje możliwość organizacji zajęć językowych w wielu atrakcyjnych lokalizacjach. W naszej ofercie znajdują się m.in. kursy w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Stanach Zjednoczonych czy Japonii. Wyjazdy językowe organizowane są w sposób profesjonalny, a wszelkie formalności dla naszych klientów realizowane są przez wykwalifikowanych specjalistów naszej firmy. Dzięki współpracy z najlepszymi szkołami językowymi na świecie gwarantujemy wysoki poziom nauczania zarówno tych najbardziej popularnych, jak i bardziej egzotycznych języków. W naszej ofercie językowej znajdują się kursy z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, ale także japońskiego. Organizujemy wyjazdy szkoleniowe zarówno dla dzieci, jaki i różnych grup dorosłych.

Dodano: 2017-02-20

wyjazdy językowe