Szansa jak jedna na milion by wygrać w lotto - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Szansa jak jedna na milion by wygrać w lotto

Czy jakby ktoś Tobie powiedział. Masz okazję zmienić swoją przyszłość na lepszą i wygrać mnóstwo pieniędzy. A wygrana jest jak jeden na szesnaście milionów. To czy byś grał? Myślę, że tak. Bo właśnie to robi z człowiekiem wizja wygranej. Skąd to wiem? Otóż od dziesięciu lat obserwuję ludzi, jako psycholog, jak wpływa na nas wizja wygranej. I nawet, jeśli powiedziano by nam, że możemy wygrać to nie odstrasza nas to, że trzeba mieć na prawdę duże szczęście by być tą jedno milionową szansą. Każdy z tych wierzących w wygraną wraz z popularyzacją tego programu wzrasta zawiasko uzależnia od gier. Tak, otóż w swojej pracy nie raz zetknąłem się z ludźmi, którzy w lotto program zaczynali, jako amatorzy, czyli skreślali numerki od czasu do czasu. Ale w momencie, gdy kolejne reklamy mamiły rekordową kumulacją, tacy ludzie zaczęli zatracać się w tej grze. Zaczęli wierzyć, że tym razem im się na pewno uda. Nie zważając na to, że wpadają w wir hazardu, bo tak trzeba to nazwać. Takie osoby tracą mnóstwo pieniędzy, majątki a czasami nawet rodziny. Bo ciężko się rodzinie pogodzić z tym, że małżonek, czy ojciec przegrywa całą wypłatę. Ale nie możemy tego zwalać na lotto program, który jednak daje okazje by wygrać, ale nie wszyscy przecież stają się hazardzistami. Wiele zależy od naszej psychiki. To czy jesteśmy podatni na pokusy zależy głównie od nas samych. Jeśli zbyt często będziemy myśleć nad tym jak wygrać w lotto to będzie znaczyć, że jesteśmy o krok od uzależnia. Wszystko jest dla ludzi, zwłaszcza lotto program, ale w umiarze. Nikt też nam nie każe myśleć jak wygrać w lotto. Ale bądźmy czujni i grajmy z rozwagą. Może zamiast myśleć jak wygrać w lotto zagrajmy ot tak na chybił trafił. Kto wie może wtedy los się do nas uśmiechnie.

Dodano: 2012-08-13

brak zdjęcia