Sale konferencyjne pod wynajem - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

Sale konferencyjne pod wynajem

W centrum kongresowym G2A Arena znajdują się liczne, przestronne sale na konferencje w Rzeszowie, największe z nich pomieścić, nawet dwustu uczestników. Łącznie na terenie przedstawianego obiektu znajduje się aż piętnaście funkcjonalnych i nowocześnie urządzonych sal konferencyjnych, ponadto nie brakuje tutaj pomieszczeń do narad, sal bankietowych czy restauracyjnych. Jeżeli interesują nas przedstawiane sale na konferencje w Rzeszowie, wówczas warto zdecydować się na szybką internetową rezerwację, odwiedzając stronę tego obiektu, zapoznamy się również z aktualnym terminarzem organizowanych tutaj spotkań. Profesjonalna i sumienna obsługa, elastycznie podchodząca do wytycznych klientów biznesowych, w połączeniu z dogodnym dojazdem do tego punktu, z każdego miejsca w regionie to kolejne powody, dla których warto wybrać ten rzeszowski obiekt. W obiekcie znajduje się też sala kongresowa na blisko dziewięćset osób.

Dodano: 2017-02-23

brak zdjęcia