Przedszkole długołęka - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Przedszkole długołęka

Z całą pewnością każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko już od najmłodszych lat życia prawidłowo się rozwijało i rosło. Nie ma co do tego wątpliwości, że ważne jest pozostawienie malucha pod opieką osób, które posiadają niezbędne kwalifikacje i dysponują sporym doświadczeniem. Godne polecenia zdaje się być wobec tego przedszkole (długołęka). Nie od dziś Przedszkole Edukole cieszy się popularnością. Dobra zabawa połączona z edukacją to znakomite zapewnienie czasu swojemu potomstwu. Przedszkole (długołęka) oferuje również bardzo ciekawe zajęcia dodatkowe dla dzieci.

Dodano: 2013-02-01

brak zdjęcia