Profesjonalny kurs dla detektywa - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Profesjonalny kurs dla detektywa

ProEco One to doświadczona placówka szkoleniowa, które swoje usługi świadczy już od lat. Możemy pochwalić się rozbudowaną ofertą szkoleniową, a także współpracą z Unią Europejską, w ramach której pracodawca może otrzymać dofinansowanie na wskazane szkolenia. Naszym licznym klientom jesteśmy w stanie zaoferować między innymi kurs detektyw, który przygotuje do skutecznego wykonywania tego dobrze płatnego zawodu. Kurs detektyw organizowany przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego ProEco One trwa 5 godzin i obejmuje przede wszystkim zagadnienia prawne związane z ochroną danych osobowych oraz informacji niejawnych.

Dodano: 2019-08-20

brak zdjęcia