nowe szkolenia biznesowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

https://wseh.pl/

Nowoczesne studia z zarzadzania i administracji to jedna z głównych specjalności naszej uczelni. Jest to nowoczesna uczelnia, mająca odpowiednią infrastrukturę oraz stosując zaawansowane metody nauczania - włącznie ze szkoleniami online. Zapewniamy bardzo konkurencyjne warunki na studiach zaocznych na naszych specjalizacjach biznesowych. Nasza nowoczesna uczelnia prowadzi także kursy językowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko studia z popularnych języków (np. angielskiego), ale także z języka polskiego dedykowanego dla obcokrajowców. Zapewniamy niskie ceny za czesne oraz opłaty za kursy.

Dodano: 2021-12-27

nowoczesna uczelnia