Nauka jazdy w Sosnsowcu - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

Nauka jazdy w Sosnsowcu

Jeśli zastanawiasz się nad kursem prawa jazdy, to ważne jest to, aby wybrać odpowiedni Ośrodek Szkolenia. My także zdajemy sobie sprawę, że dobry instruktor to połowa sukcesu. Dlatego jesteśmy szkołą jazdy, która bierze pod uwagę wszystkie aspekty zaspokajające Państwa potrzeby. Nauka jazdy (Sosnowiec) posiada najlepszych instruktorów - są to osoby profesjonalne, cierpliwe i wyrozumiałe, w pełni przygotowane do swojej pracy. Ponadto posiadamy nowe, sprawne, klimatyzowane auta, identyczne jak na egzaminie państwowym. Nauka jazdy Sosnowiec to perfekcyjne Centrum Szkolenia Kierowców. Tylko u Nas najwyższa zdawalność egzaminów państwowych.

Dodano: 2013-01-28

nauka jazdy sosnowiec