Nauka jazdy motocyklem w Krakowie - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Nauka jazdy motocyklem w Krakowie

Motocykle stają się ostatnio dosyć popularnym środkiem transportu i coraz więcej osób chciałoby się nimi poruszać. W takim razie warto udać się do szkoły OSK Codex, gdzie możemy zdobyć kat a. Kraków to miejsce, gdzie mieści się ta placówka, dlatego właśnie tam się udamy, żeby się podszkolić i nauczyć czegoś nowego. Będziemy pracować pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy przekażą nam całą potrzebną nam wiedzę i odpowiednio przygotują nas do czekającego nas egzaminu. Poza tym możemy liczyć na to, że sam kurs będzie w przystępnej cenie, co tylko zachęci nas do zdania kat a. Kraków chętnie nas przyjmie.

Dodano: 2019-09-25

brak zdjęcia