Najwspanialszy okres w życiu - liceum! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Najwspanialszy okres w życiu - liceum!

Zawsze miałam jedno, największe marzenie - obejść wszystkie licea ogólnokształcące w Gdańsku i wybrać najlepsze dla mnie. Uważam, że szkoła średnia to najwspanialszy czas dla każdego człowieka. Jest to okres najlepszych zabaw, imprez. To czas poznawania wielu nowych ludzi, nawiązywania przyjaźni, które często okazują się znajomością bardzo bliską, na całe życie. Dlatego spośród tych wszystkich szkół wybiorę jedną dla mnie idealną. Moje liceum (Gdansk) musi mieć rewelacyjną atmosferę, ludzie nie mogą być przemądrzali i nadęci, tylko sympatyczni i łatwo nawiązujący kontakty. Nauczyciele w liceum (Gdansk) muszą być kompetentni, z wdziękiem przekazywać swoją wiedzę i potrafić zaciekawić ucznia. Myślę, że jestem bardzo ambitna i naprawdę zależy mi na uzyskaniu dużej wiedzy, dobrych stopni, by przyszłości dostać się na wymarzone studia - prawo. Myślę, że licea ogólnokształcące w Gdańsku, a przynajmniej te bardziej znane, doskonale przygotowują młodego człowieka do rozpoczęcia szkoły wyższej. Na przykład znane jest liceum ogólnokształcące gdańsk. Jest to szkoła z tradycjami, jej patronem jest Stanisław Pniewski - prawdziwy piewca idei polszczyzny, urodzony polonista i pedagog. Również ze względu na patrona tak bardzo podoba mi się to liceum ogólnokształcące. Gdańsk to jedno z miast Trójmiasta, jednak myślę, że ani Gdynia ani Sopot nie posiada takiego dużego wyboru, biorąc pod uwagę liceum. Gdansk to miasto, w którym ciągle się coś dzieje, jest wiele imprez i innych wydarzeń. Zatem - mój plan na najbliższy tydzień to zwiedzić najlepsze licea ogólnokształcące w gdańsku i wybrać to liceum ogólnokształcące (Gdańsk), które będzie wydawało mi się dla mnie najbardziej odpowiednie. www.cg.gda.pl

Dodano: 2012-07-19

brak zdjęcia