Kwalifikacyjne kursy zawodowe wskażą ci kierunek zawodowej kariery - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Kwalifikacyjne kursy zawodowe wskażą ci kierunek zawodowej kariery

Jeśli kończysz swoją edukację na etapie szkoły średniej, powinieneś się zastanowić, jak będzie przebiegać twoja przyszła ścieżka zawodowa. Warto w tym celu zapoznać się z propozycjami kursów i szkoleń organizowanych przez Warszawskie Centrum Edukacyjne. WCE proponuje absolwentom, którzy chcieliby zdobyć konkretny zawód, interesujące, kwalifikacyjne kursy zawodowe. Wśród nich znajdziesz, takie kierunki jak technik dróg i mostów, technik elektryk, technik elektroenergetyk. Kwalifikacyjne kursy zawodowe, które nadadzą uprawnienia do wykonywania zawodu, kończą się egzaminem organizowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

Dodano: 2017-02-24

http://www.wce.pl/kursy-kwalifikacyjne