INKA - usługi BHP i przeciwpożarowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

INKA - usługi BHP i przeciwpożarowe

Ciężko przecenić ważność przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higiena pracy. Osoba pracująca bardzo często ma rodzinę na utrzymania i sytuacja, w której ulega wypadkowi, który uniemożliwia wykonywanie dalszej pracy, a nawet powoduje kalectwo lub śmierć, jest niewątpliwie bardzo smutna. Nasza firma od lat od lat dokłada wszelkich starań, by pomagać zapobiegać nieszczęśliwym wypadkom w miejscach pracy. Oferujemy szkolenia i kursy pierwszej pomocy, szkolenia BHP i przeciwpożarowe. Dzięki naszym szkoleniom BHP, Sosnowiec jest pełen bezpiecznych miejsc pracy, ponieważ łączą one wysoki poziom merytoryczny z atrakcyjnością, dzięki czemu informacje, które często pozwalają uratować życie i zdrowie, zostają w głowach pracowników na długi czas. Jesteśmy firmą bardzo szanowaną w sektorze usług BHP. Sosnowiec, w którym znajduje się nasza główna siedziba, jest niewątpliwie dumny z naszej działalności!

Dodano: 2017-04-11

brak zdjęcia