Dobre studia dziennikarskie dla ciebie! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Dobre studia dziennikarskie dla ciebie!

Uczelnia jaką prowadzimy kształci pokolenia od lat z zawsze doskonałym efektem. Toteż wielu przedsiębiorców chętnie poszukuje naszych absolwentów, którzy posiadają nie tylko rzetelne przygotowanie teoretyczne, ale i umiejętności praktyczne. Jeśli ty zastanawiasz się właśnie jaki kierunek wybrać do dalszej edukacji, my polecamy ci zapisać się na nasze studia dziennikarskie. To doskonały wybór zwłaszcza dla tych, którym nie straszne jest redagowanie artykułów, oraz przeprowadzanie wywiadów z innymi ludźmi. Pracę po tym profilu nie trudno jest znaleźć, zwłaszcza, jeśli wybierzesz się na studia na naszej uczelni. My pomożemy ci nabyć doświadczenia oraz wiedzy, która przyda ci się. Studia dziennikarskie możesz rozpocząć w trybie stacjonarnym oraz zaocznym za bardzo niską opłatę. Ponadto będziesz mógł u nas realizować różne ciekawe projekty i zdobywać inne kwalifikacje w ramach działalności kół zainteresowań. Zobacz na wszystkie nasze profile i wybierz najlepszy dla siebie! Zapraszamy na studia!

Dodano: 2017-11-27

brak zdjęcia