As Edukacja dla każdego - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

As Edukacja dla każdego

Zapraszamy do As Edukacja, jeżeli chcecie rozszerzyć swoje kompetencje. W naszym centrum znajduje się m.in. szkoła policealna. U nas urządzamy także kurs masażu, kurs fotografii. Katowice - na naszej stronie internetowej znajdziecie naszą całościową ofertę edukacyjną skierowaną do osób dorosłych. Zapiszcie się na kurs fotografii. Katowice - jeżeli z aparatem w ręku czujecie się jak ryba w wodzie, ale brakuje Wam odpowiedniej wiedzy, to doskonale. Dzięki nam będziecie wiedzieć wszystko o tym, jak prawidłowo wykonuje się zdjęcia i na co powinno się zawsze zwracać uwagę, aby wykonać dobre ujęcie.

Dodano: 2020-07-28

https://asedukacja.pl/oferta/kursy-fotograficzne