Żaluzje fasadowe, to idealne rozwiązanie na osłonięcie okna - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://anwis.pl/pl/zaluzje-fasadowe

Żaluzje są idealną osłoną przed światłem, jak i hałasem w naszym domu. Żaluzje fasadowe nadają się idealnie do domów jednorodzinnych, jak i mieszkań w bloku. Są bardzo łatwe w montażu. Żaluzje fasadowe są sterowane ręcznie, jak i automatycznie. Nasze żaluzje posiadają, aż 36 miesięcy gwarancji dzięki, czemu klient ma pewność, że w razie potrzeby będzie mu udzielony serwis. Takie żaluzje poprawią również wygląd zewnętrzny naszego okna. Wpasują się idealnie do każdej aranżacji mieszkania lub domu. Są solidnie i trwale wykonane dzięki, czemu są odporne na różne czynniki zewnętrzne takie, jak śnieg, czy deszcz.

Dodano: 2021-11-04

żaluzje fasadowe