Ubezpieczenia budynków rolnych to świetne zabezpieczenie - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

https://amaconsulting.pl/ubezpieczenia-rolnicze/

Ubezpieczenie domów oraz budynków gospodarczych jest bardzo ważne, dlatego też warto korzystać z tego rodzaju zabezpieczenia. Dobrze jest wspomnieć, że ubezpieczenia budynków rolnych obejmują między innymi:ochronę od ognia,ochronę od powodzi,ochronę od uderzenia pioruna,ochronę od różnych zdarzeń losowych.Należy też pamiętać, że ubezpieczenia budynków rolnych można wykupić na kilkanaście lat, przez co gospodarstwo jest stale zabezpieczone. Warto dodać, iż ubezpieczenie można dopasować do potrzeby, co sprawia, że każdy rolnik może wybrać odpowiedni wariant, który spełnia wszystkie jego potrzeby.

Dodano: 2023-04-13

ubezpieczenia budynków rolnych