Solidne systemy solarne - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Solidne systemy solarne

W ostatnim czasie oprócz klasycznych urządzeń grzewczych nasza firma coraz częściej oferuje wysokiej jakości systemy solarne - w tym takie jak kolektory słoneczne. Wrocław to miejsce, gdzie prowadzimy sprzedaż oraz instalacje tego rodzaju urządzeń - zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak też biznesowych. Watt, Saunier Duval czy Buderus - to przykłady marek, dostarczających wysokiej jakości kolektory słoneczne. Wrocław pozwala nam także dotrzeć do klientów zainteresowanych montażem pomp ciepła i innych elementów grzewczych, bazujących na systemach fotowoltaicznych, coraz bardziej popularnych w Polsce.

Dodano: 2021-03-25

http://albaexpert.pl/oferta/kolektory-sloneczne/