Różne wymiary wag najazdowych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://www.kersh-wagi.com.pl/

Waga najazdowa ze stali lub z żelbetu to najbardziej popularna kategoria wag samochodowych. W ofercie naszej firmy można znaleźć tego rodzaju instalacji o różnych parametrach - w tym o różnych wymiarach, rodzaju konstrukcji pomostu oraz nośności pomostu. Do każdej wagi samochodowej dołączamy także niezbędne akcesoria dodatkowe oraz oprogramowanie do sterowania całym systemem. Gwarantujemy bardzo wysoką dokładność naszych wag. Każda waga najazdowa jest odpowiednio legalizowana i ma niezbędne atesty i certyfikaty na życzenie naszych klientów. Wszystkie wagi są przystosowane do intensywnej eksploatacji w różnych warunkach. Parametry techniczne, przykładowe konstrukcje oraz warunki nabycia naszych wag samochodowych znajdują się na stronie internetowej firmy.

Dodano: 2019-12-30

waga najazdowa