Producent ręczników frotte - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Producent ręczników frotte

Ręczniki frotte powinny być chłonne i zapewniać użytkownikom przyjemne i komfortowe osuszanie ciała po kąpieli. Właśnie dlatego powinny posiadać odpowiednią gramaturę i być przyjazne dla skóry. Takie produkty dostępne są w naszym sklepie. Jako producent ręczników frotte możemy zapewnić o ich nienagannym i bardzo starannym wykonaniu. Mamy tekstylia w różnych rozmiarach, zarówno z postaciami bajek dla dzieci, jak i w inne motywy, takie jak, min. wzory tropikalne, zwierzęta, motywy morskie i wakacyjne. Nasza firma, producent ręczników frotte należy do czołowych, polskich producentów. Naszej marce na pewno warto zaufać.

Dodano: 2021-12-29

https://www.faro.com.pl/asortyment/recznik/?search