Pomoc w prowadzeniu sklepu. - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Pomoc w prowadzeniu sklepu.

Możliwość szybkiego wydawania paragonów lub faktur usprawnia proces sprzedaży. Niestety wydawanie paragonów, jako dokumentów fiskalnych jest obowiązkowe w naszym kraju i nie da się obejść tego przepisu. Jednak nie jest to dużym zmartwieniem przedsiębiorców odkąd istnieją drukarki sklepowe stacjonarne od firmy Eltel-Elwag. Pozwalają na szybkie, czytelne i trwałe wydruki. Nie blakną one pod wpływem ciepła i promieni słonecznych. Czasy trzymania paragonów i faktur w lodówkach na szczęście bezpowrotnie minęły. Dużą zasługę w tym mają drukarki sklepowe stacjonarne Eltel-Elwag. To za ich sprawą poziom wydruku w kraju wzrósł.

Dodano: 2022-10-10

http://www.eltel-elwag.pl/drukarki-stacjonarne/