Nowe ceny okiennic - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

okiennice tradycyjne zewnętrzne

Wysokiej jakości okiennice tradycyjne zewnętrzne to jedna ze specjalności w naszym katalogu okiennic. Są to drewniane okiennice otwierane w dwie strony, które bardzo dobrze pasują do elewacji domów jednorodzinnych czy różnego rodzaju domków letniskowych. W naszej ofercie można znaleźć także okiennice tradycyjne zewnętrzne wykonane z aluminium i dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Zapewniamy kilka standardowych wymiarów okiennic, które są przystosowane do klasycznych wymiarów okien. Nasza oferta obejmuje dostawcę hurtową i detaliczną poszczególnych rodzajów okiennic dla domów i biznesu.

Dodano: 2021-12-15

Nowe ceny okiennic