Metki do odzieży firmowej - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Metki do odzieży firmowej

Odzież firmowa to przykład powszechnie stosowanych gadżetów reklamowych, które pozwalają skutecznie zwiększyć zainteresowanie klientów ofertą danej firmy. Oczywiście reklamowe t-shirty powinny zostać wzbogacone o odpowiednie metki z nadrukiem. W rozbudowanej ofercie firmy Batkiewicz znajdą Państwo właśnie tego rodzaju produkty i to dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza firma na krajowym rynku działa już od roku 1993 i zapewnia klientom szeroki wybór artykułów pasmanteryjnych. Nie powinno więc nikogo dziwić, że oferowane przez nas gadżety reklamowe to przede wszystkim metki z nadrukiem oraz sznurówki i smycze.

Dodano: 2020-12-28

https://www.topsmycze.com.pl/produkty/metki-odziezowe