Klamerki w różnych kolorach - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

http://zphpolimer.pl/pl_klamerki,1.html

Jako renomowany producent klamerek i regulatorów, w naszej ofercie można znaleźć bogaty katalog produktów o różnych parametrach. Klamerki są wykonane z polimerów wysokiej jakości, które zapewniają odporność materiału na uszkodzenia i działania nacisków zewnętrznych. Szczególnie popularne są czarne klamerki o standardowych wymiarach, ale jako producent klamerek jesteśmy w stanie na zamówienie wykonać rozwiązania o indywidualnych parametrach. Wszystkie nasze klamerki są objęte gwarancjami dostawcy. Równie szeroki wybór dotyczy różnych regulatorów do odzieży czy produktów takich jak torby i plecaki.

Dodano: 2021-12-02

producent klamerek