Gadżety reklamowe - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

https://regalo.pl/sklep/

Gadżety personalizowane jako upominki reklamowe to zawsze bardzo dobry wybór. Szereg ciekawych propozycji łączących w sobie walory wizualne, dobrą jakość oraz funkcjonalność można znaleźć w asortymencie Regalo. Breloki, akcesoria piśmiennicze, basicowa odzież, smycze, a także drobna elektronika to tylko niektóre gadżety personalizowane, które można zamówić w niezwykle korzystnych cenach. Zachęcamy do poznania oferty, która nieustannie się powiększa. Gwarantujemy starannie wykonane, wytrzymałe akcesoria o charakterze promocyjnym, które możemy spersonalizować na specjalne życzenie klienta. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Dodano: 2022-08-29

gadżety personalizowane