Dzięki temu gadżetowi Twoja marka stanie się mega popularna! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

Jesteśmy także na

  • Facebook - Facebook
  • Gadu - Gadu - Gadu - Gadu
  • Dodaj do śledzika - NK śledzik
  • wykop - wykop
  • twitter - twitter
  • Google - Google

Polecane

 

https://www.topsmycze.com.pl/produkty/sznurowki-firmowe

Sznurówki reklamowe to najlepszy i najtańszy sposób na nienachalną, dowcipną i przede wszystkim zauważalną reklamę Twoje firmy. Sznurówki nosi każdy, kto nosi buty, szczególnie tenisówki i sneakersy. Ze względu na grupę odbiorców warto dostosować nadruk, jaki chcemy zamieścić na naszych sznurówkach. Inne będą sznurówki reklamowe dla dzieci i młodzieży, inne dla nowych pracowników danego przedsiębiorstwa. W odróżnieniu do koszulek z ogromnymi nadrukami lub haftem, sznurówki są nienachalne, ciekawe, a nawet mogą dodać szyku osobie je noszącej. Sznurówki mają szereg zalet, są tanie i użytkowe, a wykorzystane jako gadżet mało oczywiste. Zaskocz więc swoich klientów i wybierz sznurówki reklamowe!

Dodano: 2023-01-09

sznurówki reklamowe