Maski dla dzieci i dorosłych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Maski dla dzieci i dorosłych

W okresie pandemii znacznie wzrosło zapotrzebowanie na profesjonalne maski ochronne z oferty naszego przedsiębiorstwa. Każda maska zakrywająca usta i nos z naszej oferty jest bardzo szczelna, gdyż bazujemy na atestowanych materiałach dobrze chroniących przed zakażeniem. W ofercie posiadamy kilka odmian masek ochronnych - w tym dla dzieci oraz dorosłych. Każda maska zakrywająca usta dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych (w tym biała, niebieska i różowa). Zapewniamy, że wszystkie nasze maski są oferowane na bardzo korzystnych warunkach - w tym dla odbiorców hurtowych z branży medycznej.

Dodano: 2021-03-05

https://redaruniformy.pl/pl/p/MASKA-OCHRONNA-SZARA/102