Czuj się bezpiecznie podczas biopsji! - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

Czuj się bezpiecznie podczas biopsji!

Biopsja to badanie diagnostyczne, które polega na pobraniu kawałka skóry lub próbki tkanki w celu wykonania specjalistycznego badania. Biopsja, Warszawa to miejsce gdzie wykonasz to badanie raz, dwa! Wskazania do wykonania tego badania są różne: podejrzenie nowotworu np. wykrytego podczas badania USG, w przypadku wystąpienia obrzęku lub nacieku lub po badaniach krwi, które wskazują na anemię lub zapalenia wątroby. Biopsja może być wykonywana ambulatoryjnie lub wymaga wizyty w szpitalu, o to zadecyduje lekarz, który pomoże nam przygotować się do badania. Biopsja może być skórna, chirurgiczna lub endoskopowa. Po biopsji nie należy się przemęczać, należy kilka godzin przebywać w pozycji leżącej, dlatego pacjent pozostaje chwilę w przychodni lub szpitalu. Biopsja Warszawa? Tylko u Junona!

Dodano: 2019-09-30

http://www.junona.pl/kolposkopia.html