Bieżnia do testów wysiłkowych - Mahe

MAHE SERWISY PARTNERSKIE Tel: +48 61 523 97 599

Witamy na stronach MAHE

Mahe MAHE jest przedsiębiorstwem innowacyjnym, które dzięki profesjonalnej kadrze, tworzy i produkuje wysokiej jakości wyroby dla swoich klientów. Nasza filozofia to: Dostarczanie klientowi produktu o jak najwyższej jakości, Czynienie nakładów o wartości użytecznej dla klienta, Klient jest naszym partnerem i okresla nasze działania.

Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień.

Faceebook

 

www.si-cura.pl

Si-Cura to polskie przedsiębiorstwo dystrybucyjne, które zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości wyposażenia szpitalnego. W naszej ofercie właściciele placówek medycznych znajdą przede wszystkim aparaturę służącą do precyzyjnego monitorowania stanu zdrowia pacjenta. Do sprzedawanych przez nas urządzeń należą między innymi wyjątkowo precyzyjne monitory EKG, za których pomocą mierzony jest przepływ krwi przez naczynia wieńcowe. Tego rodzaju technologia wykorzystywana jest między innymi w badaniach wysiłkowych. Oczywiście, aby pacjent mógł wykonywać tlenowy wysiłek fizyczny w warunkach laboratoryjnych, potrzebne jest odpowiednie urządzenie, które mu to umożliwi. Do tego rodzaju urządzeń należy między innymi bieżnia BTL, która ceniona jest z uwagi na swoją funkcjonalność oraz prostotę w obsłudze. Bieżnia BTL charakteryzuje się także wyjątkowo niską awaryjnością, a jej konserwacja jest bardzo prosta. Zamiennikiem dla tego rodzaju bieżni może okazać się tak zwany cykloergometr, za pomocą którego można symulować jazdę na rowerze.

Dodano: 2019-03-26

bieżnia btl